Gemeente Maasdriel registreert raadsvergaderingen
Geplaatst op 01-12-2011 10:53 in Corporate
De Gemeente Maasdriel heeft ten behoeve van de lokale omroep RTM (Radio Televisie Maasdriel) geïnvesteerd in een videoregistratieset met beweegbare camera’s. Met de apparatuur kunnen raads- en commissievergaderingen worden geregistreerd en vervolgens uitgezonden op de tv-zender van RTM. Ook is er een Service Level Agreement (SLA) afgesloten, om de continuïteit van het systeem te waarborgen.
Door samen te werken met RTM maakt de Gemeente Maasdriel de raads- en commissievergaderingen toegankelijk voor het publiek. Vier Panasonic AW-HE50 dome camera’s worden op afstand bestuurd met de AW-RP50 controller. De full HD beelden uit de raadszaal worden via een draadloze verbinding naar de studio van RTM verstuurd. Hiervandaan kunnen de beelden via de kabel op televisie worden uitgezonden. In de centrale hal is bovendien een inprikpunt gemaakt, waarop een losse camera aangesloten kan worden ten behoeve van bijvoorbeeld interviews.

Verder heeft de Gemeente Maasdriel een Service Level Agreement afgesloten. Deze houdt in dat Inter Visual Systems jaarlijks preventief onderhoud verzorgt op de zend- en opnameapparatuur in het gemeentehuis. Op deze manier garandeert de gemeente de continuïteit van haar systeem.

Over Gemeente Maasdriel
De Gemeente Maasdriel ligt in de Bommelerwaard, onderin Gelderland en heeft ruim 23.500 inwoners. Het is in 1999 ontstaan uit vijf voormalige gemeentes. Dit prachtige gebied tussen de Maas en de Waal is erg in trek bij de natuurliefhebber. Met de nieuwe apparatuur zullen Gemeente Maasdriel en RTM in de toekomst live uitzendingen gaan verzorgen.
Specialist in videoregistratie en zendapparatuur
Inter Visual Systems heeft maar liefst 40 jaar ervaring met professionele videosystemen. Wij bieden oplossingen voor de gehele workflow. Van registratie, afkijk en verwerking van (full HD) videobeelden tot de opslag en distributie ervan.
Meer weten?
Wilt u meer weten over videoregistratie oplossingen? Neem dan contact op met Geert-Jan van der Mark (026-3196d969).
Volg @intervisualsys op Twitter of abonneer u op onze RSS feed.
Relevante nieuwsberichten
- 21-12-2011 14:31 - Video Meet & Greet 2012
- 26-02-2012 13:40 - Verslag Video Meet & Greet 2012
- 11-03-2011 16:59 - For-A HVS350 mixers voor Expeditie Robinson
Laatste nieuws
- 14-05-2012 15:12 - Nieuwe control room Abbott Logistics
- 11-04-2012 15:59 - PolyCast studio Concertgebouw
- 11-04-2012 14:38 - Inter houdt focus op Surveillance markt vast!
