KLM OCC neemt display wall in gebruik
Zeer recentelijk heeft Inter Visual Systems een display wall in het Operations Control Center van KLM opgeleverd! In opdracht van KLM heeft Inter Visual Systems hier 15 projectiemodules geplaatst in een wall van 5 bij 3 cubes. Het Operations Control Center (OCC) op Schiphol-Oost is het kloppende hart van de KLM-organisatie. Hier vandaan worden alle wereldwijde operationele activiteiten van de luchtvaartmaatschappij bewaakt. 24 uur per dag spelen de medewerkers in het front office van het OCC proactief in op onvoorziene omstandigheden om de dienstregeling optimaal te waarborgen.
De display wall bestaat uit 15 stuks OVF-708 70” XGA front-access projectiemodules. Elk scherm heeft een diagonaal van 70 inch. Met deze cubes is een display wall opgebouwd van 5 cubes breed en 3 hoog met een uiteindelijke afmeting van 700 x 315 cm.
De OVF-708 heeft een uitzonderlijk goede beeldweergave in een hoge resolutie. De OCC-operators kunnen rekenen op een constant scherpe weergave. De beeldkwaliteit van de display wall wordt continu afgeregeld en zo nodig opnieuw gekalibreerd dankzij de ingebouwde Sense6 sensortechnologie. Indien een lamp niet meer de benodigde specificaties haalt, schakelt Sense6 automatisch de reservelamp in. Vervolgens worden alle lampen in de gehele wall opnieuw op elkaar afgeregeld. Men is dus verzekerd van een uniforme beeldweergave en gelijkmatige lichtsterkte over de gehele display wall.
Inter Visual Systems heeft het OCC naast de indrukwekkende display wall ook voorzien van de aanvullende hardware en software voor een vlekkeloze besturing en schakeling vanaf de operatordesk. Voor de besturing beschikt men over een geavanceerd en gebruikersvriendelijk touchpanel.
KLM’s OCC beschikt nu over een display wall waarmee alle operationele bestuurders snel en tegelijkertijd over dezelfde informatie kunnen beschikken. Dankzij deze innovatie kan KLM nog proactiever en adequater reageren om zo haar klanten optimale service te bieden.